مقررات وب سایت معمار ملی

پیش از هر چیز همراهی شما با وب سایت معمار ملی مایه دلگرمی بسیاراست و وب سایت امید دارد با حمایت و تلاش همه اعضا، بتواند فضا و محیطی مناسب برای اعضای محترم ایجاد نماید. قوانین و مقررات استفاده از وب سایت یک توافق نامه بین وب سایت معمار ملی و اعضای محترم میباشد. پس خواهشمندیم زمان گذاشته و با دقت و حوصله مقررات وب سایت را مطالعه بفرمایید. با تشکر از شما.

  • وب سایت معمار ملی فضایی جهت افزایش و تمرکز فعالیتهای حرفه ای و علمی معماران دانشکده معماری دانشگاه شهید بهشتی و ایجاد آشنایی و صمیمیت در عین احترام، ما بین نسلهای مختلف این خانواده بزرگ می باشد. لذا خواهشمند است رابطه محترمانه بین اعضا و حفظ حرمت فضای وب سایت رعایت گردد .
  • وب سایت معمار ملی تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد و رعایت قوانین آن از سوی اعضا لازم الاجرا می باشد.
  • نگهداری و حفظ نام کاربری و رمز عبور به عهده خود اعضا می باشد و اعضا مجاز نیستند آنها را در اختیار افراد دیگر قرار دهند . در صورت واگذاری رمز عبور به شخص ثالث، هر گونه مسولیت برعهده صاحب حساب کاربری می باشد.
  • مسولیت محتوای ایجاد شده در بخش فردی اعضا به عهده اعضا می باشد . وب سایت معمار ملی مجاز است در صورت مشاهده هرگونه مورد نامتعارف و غیر مرتبط با زمینه فعالیت وب سایت ، محتوای مزبور را بدون اطلاع و کسب اجازه از اعضا پاک کند.
  • محتوای ایجاد شده یا مطالبی که توسط اعضا به اشتراک گذاشته میشود، نباید ناقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین اعضا مجاز به درج مطالب در خصوص امور مذهبی و سیاسی در وب سایت نیستند.
  • محتوا و مطالب ایجاد شده توسط اعضا نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف گردد.
  • لینک هایی که در وب سایت معمار ملی به هر عنوان و در هر مکان موجود می باشد به منزله تایید محتوا یا صحت مطالب موجود در آن سایت ها نمی باشد. دسترسی به آن سایت ها با مسئولیت شخصی خود کاربر انجام می گیرد و همچنین مسئولیت محتوای آن وب سایت ها بر عهده وب سایت مزبور است.
  • وب سایت معمار ملی به اطلاعات خصوصی تمامی اعضایی که از خدمات وب سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها در حد توان محافظت می‏‌کند. در این راستا، تلاش می گردد با حمایت اعضا ، فن آوری لازم در حد امکان فراهم گردد.
  • در صورت عدم رعایت مقررات وب سایت توسط اعضا، وب سایت می تواند اقداماتی چون تذکر، محدودیت، تعلیق و ابطال عضویت را در مورد افراد اعمال نماید.
  • وب سایت معمار ملی ضمن احترام به حقوق اعضای گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید. در صورتی که در قوانین مندرج یا رویه‏‌ها وب سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و استفاده مستمر اعضا از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.