درباره وب سایت

وب سایت معمار ملی در آذر ماه سال 1400 با حمایت جمع کوچکی از خانواده بزرگ معماران ملی با اهداف متنوع و مختلفی شکل گرفت. با افزایش فعالیتهای معماران ملی در زمینه های حرفه ای، آموزشی، شغلی، گردهمایی، وبینارو … نیاز به فضایی جهت تمرکز و سهولت در ارتباطات ما بین اعضای خانواده احساس میشد.

در همین راستا وب سایت معمار ملی با هدف ایجاد بستری متمرکز جهت پاسخگویی به نیازهای حرفه ای، شغلی و آموزشی خانواده معماران ملی و ارتباط و معرفی آن در دنیای معماری ایجاد گردید.

با توجه به اهمیت ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی بین خانواده معماران ملی و افزایش همکاری و هم افزایی حرفه ای و ایجاد فرصتهای مختلف و متنوع برای این خانواده، وب سایت معمار ملی در تلاش است تا زمینه سازایجاد این فضا با کیفیتی هر چه بهتر باشد. 

این وب سایت همچنین فضایی برای آشنایی بهتر اعضا و تبادل آموزه ها و تجربیات، بین نسلهای مختلف معماران ملی، در جهت ارتقای دانش و توان مهندسی  و هنری معماران می باشد.

وب سایت معمار ملی امکانات مختلفی در راستای اطلاع رسانی رویدادهای معماری ایران و جهان ، معرفی اعضا و زمینه های تخصصی شان ، به همراه آثار معماری و تحقیقاتی و نوشتاری شان ، نمایشگاه عکس ، فیلم و صوت، بخشهای به اشتراک گذاری محتوای آموزشی و پژوهشی و همچنین خدماتی مانند کاریابی و نیازمندی های شغلی می باشد .

این وب سایت فقط مختص معماران ملی نبوده و دیگر دوستداران نیز می توانند در این وب سایت عضو و از امکانات آن بهرمند گردند و زمینه ساز ارتباط خانواده معماران ملی با دیگران باشند .